Özlü’den Covid-19 uyarısı

Bilim Kurulu Üyesi Prof.Dr. Tevfik Özlü, “görünen tabloya göre iyi bir düşüş yakaladık.Bu Ramazan ayı içerisinde de devam ederse , rakamlarda düşüşler devam edecektir böyle umuyoruz.

Tv programına katılan Prof.Dr. Özlü , “Türk halkında evde kal çağrılarına uydukları gibi ,gerçekten sağduyulu oldukları ve önlemleri almaları bizi de mutlu ediyor ve beklendiğinin aksine ilerlemeden ziyade gerileme olacağına dair izlenim oluşturuyor.Bundan sonra gevşememiz lazım, eskiden olduğu gibi sıkı tedbirler alıp, kurallar daha çok uymamız gerekiyor, normalleşme süresi eski yaşantımız gibi olmayacağını biliyoruz” diye konuştu.

Sabredersek Başarırız

Sağlık Bakanı Dr.Fahrettin Koca ise sosyal medya hesabında şu açıklamayı yaptı, “sabreder ve istersek başarırız! Tarihimiz buna şahittir. Yeter ki düşünceli ve bilinçli hareket etmekten taviz vermeyelim. Sorumluluklarımızı unutmayalım: Temas, Mesafe, İzolasyon” 

Bu Haber İçin Ne Düşünüyorsun?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Özlü’den Covid-19 uyarısı için yorumda bulun

    Özlü’den Covid-19 uyarısı için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Özlü’den Covid-19 uyarısı için ilk yorumu yapabilirsin.