Google Pixel 4a Yolda

Google firması kullanışlı telefonlarını üretmeye ve satışa sunmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde dünya devi firma Google Pixel 4'ü satışa sunmuştu.

Ancak daha buna alışamadan ikinci telefonun da çalışır haldeki görüntüleri ortaya çıktı. Google Pixel 4a da gelecek gibi duruyor. Arka arkaya telefonlarını piyasaya süren Google, mobil sektörden adını sildirmemeye devam ediyor.

Google Pixel 4a Özellikleri Nelerdir?

Ekrana Gömülü Ön Kamera Özelliği

Telefonda hem ön, hem de arka kamera desteği bulunuyor. Ancak Google Pixel 4a sızan görüntülere baktığımız zaman ön kamerasının ekrana tamamen gömülü olduğunu görmekteyiz. Bu yüzden bambaşka bir tasarım bizleri bekliyor gibi duruyor.

Snapdragon 710 Gücünü Taşıyacak

Google’ın yeni telefonun sadece görüntüleri değil; aynı zamanda işlemcisine dair bilgiler de sızmaya başladı. Gelen dedikodulara göre telefonda işletim gücü olarak Snapdragon 710 bulunacak. Bu da telefonunuzun gayet hızlı işlem yapabileceğini bizlere gösteriyor.

Google Pixel 4a Etkinliği için Hazırlanılıyor

Google yeni telefonu için inanılmaz derecede hazırlıklar yapmaya başlamış. Gelen bilgilere göre iptal edilen etkinliklerin yerine muhteşem bir telafi etkinliği yapılacak. Bu etkinlikte ise; konu sadece Google Pixel 4a telefonu olacak gibi duruyor. Biliyorsunuz, Korana Virüs sebebiyle teknoloji camiası da etkilenmişti ve telefon tanıtım  etkinlikleri iptal edilmişti. Google buna bir nokta koyacak ve inanılmaz bir etkinlik düzenleyerek tüm dünyaya Pixel 4a‘yı tanıtacak gibi duruyor.

Bu Haber İçin Ne Düşünüyorsun?

İlginizi Çekebilir bu yazı ile alakalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. Google Pixel 4a Yolda için yorumda bulun

    Google Pixel 4a Yolda için henüz bir yorumda bulunulmamış! Hemen üst alanda bulunan formu kullanarak Google Pixel 4a Yolda için ilk yorumu yapabilirsin.